DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT & KONAKLAMA
E-POSTER
GENEL BİLGİLER
SİMÜLASYON KURSU
FOTOĞRAFLAR
İLETİŞİM
DAVET

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesinin 39. Bahar Sempozyumu bu yıl 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında değerli hocamız Prof Dr Vedat Yiğitsubay anısına Wyndham Grand Levent Hotel de yapılacaktır. 39. Bahar Sempozyumunu konusu “Kornea ve Oküler Yüzey “ olarak belirlenmiştir. TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu, Bahar Sempozyumunun programında bazı değişiklikler yaparak sempozyumun bilime olan katkısını arttırmayı hedeflemektedir.

Toplantı programı Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu tarafında hazırlandı. Kornea ve Okuler yüzey ile ilgili güncel konular, panel ve konferanslar ile hızlı, özet ve klinik pratiğe yönelik biçimde sunulacaktır. Konularında ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip olan değerli panelistler güncel konuları hızlı bir şekilde özetleyerek sunacaklardır.

TOD 39. Bahar Sempozyumu’nun yapılacağı Wyndham Grand Levent Hoteli, İstanbul’un önemli bir merkezinde, Anadolu ve Avrupa yakasındaki toplu ulaşımın kesiştiği noktada yer alan yeni ve prestijli bir kongre otelidir. Toplantımız 1200 kişilik Piri Reis salonunda yapılacaktır. 

39. Bahar Sempozyumu programı dahilinde 27-Mayıs-2016 tarihinde kontakt lens kursu yapılacaktır. Kontakt lens biriminin katkıları ile oluşturulmuş kontakt lens kursu ayrı bir salonda sempozyumun ilk günü boyunca devam edecektir. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Eye-Si Simulatör ile cerrahi simulasyon eğitim kursu yapılacaktır. TOD İstanbul Şubesi Simulasyon Eğiticileri sempozyum süresince hem katarakt hem de vitreoretinal cerrahi eğitimlerine devam edeceklerdir. Ayrıca 39. Bahar Sempozyumu programı Retina paneli, FFA kulübü ve “Okuloplastik cerrahi olgu sunumları” toplantıları ile  zenginleştirilecektir.

27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında 39. Bahar Sempozyumunda beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım.

Dr. Ziya Kapran
TOD İstanbul Şubesi Başkanı
TOD İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu Adına

 
   
LookUs & OnlineMakale