Davet

Sevgili Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), Elektrodiagnostik Birimi Yürütme Kurulu olarak planladığımız “Elektrodiagnostik Tetkikler Nasıl Uygulanır, Nasıl Yorumlanır ?” başlıklı bu ilk Beceri Aktarım Kursu (BAK) kursumuzu Türk Oftalmoloji Derneği Eğitim Merkezi’nde (TODEM) düzenlemekteyiz.  

Kursumuz klinik pratikte elektrodiagnostik tetkikleri görme ve uygulama imkanı olmayan meslektaşlarımıza hem uygulama hem yorumlama konusunda tecrübe kazandırmaktır. Bu amaçla her tetkikin öncelikle teorik olarak anlatılması, hemen takiben pratik uygulamasına geçilmesi planlanmıştır. Bu amaçla TODEM merkezinde bir cihaz kullanıma hazır şekilde bulundurulacaktır. Daha ideal bir eğitim ortamı sağlamak amacıyla kurs katılımı 30 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Katılmayı arzulayan meslektaşlarımız “Başvuru” butonundan kayıt yaptırabilirler. Katılmaya hak kazananlara e-posta yoluyla dönüş yapılacaktır.

Toplantı organizasyonunda bizi destekleyen Roland firmasına ve organizasyondan sorumlu Global firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

“Elektrodiagnostik Tetkikler Nasıl Uygulanır, Nasıl Yorumlanır ?”  kursu ile ilgilenen meslektaşlarımızı,  2 Aralık 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Elektrodiagnostik Birimi birinci BAK programına davet ediyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Fatma Güliz Yavaş
TOD Elektrodiagnostik Birimi Başkanı, BYK adına