Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Katarakt Refraktif Cerrahi Birimi olarak 25 Mayıs 2019 günü 10.00-15.00 saatleri arasında İzmir TODEM' de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu (BAK) konusunu “Refraktif Cerrahide Kornea Topografisi” olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber kornealtopografinin kullanımı, sık kullanılan topografi cihazlarının özellikleri, değerlendirilmesi olgu örnekleri ile desteklenerek anlatılacaktır. Daha sonra küçük gruplar oluşturularak topografi değerlendirmesinin katılımcılar tarafından yapılması ve pratik kazanmaları sağlanacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 30 katılımcı ile sınırladık. Bu 30 kişiden biri olmak için “online kayıt” butonuna basınız. Katılmaya hak kazananlar e-posta ile bilgilendirilecektir.

Bu projenin İzmir’de gerçekleşmesine olanak sağlayan ve bu güzide şehrimize TODEM İzmir’i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine, değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve teşekkürü borç biliriz.

Refraktif cerrahiye ilgi duyan meslektaşlarımızı 25 Mayıs 2019 tarihinde İzmir TODEM’de düzenleyeceğimiz TOD Katarakt Refraktif Cerrahi Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla
BYK adına,

Prof. Dr. Fatih Mehmet MUTLU
KRC Birimi Başkanı