Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Katarakt Refraktif Cerrahi Birimi olarak 3 Haziran 2018 günü 10.00-15.00 saatleri arasında İstanbul TODEM' de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu (BAK) başlığını “Refraktif cerrahi öncesi kornea topografisi” olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber korneal topografinin kullanımı, sık kullanılan topografi cihazlarının özellikleri, değerlendirilmesi olgu örnekleri ile desteklenerek anlatılacaktır. Daha sonra 5 kişilik küçük gruplar oluşturularak bu değerlendirmenin katılımcılar tarafından yapılması ve pratik kazanmaları sağlanacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 30 katılımcı ile sınırladık. Bu 30 kişiden biri olmak için 'online kayıt' butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM' i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Refraktif cerrahiye ilgi duyan meslektaşlarımızı 3 Haziran 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Katarakt Refraktif Cerrahi Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

İzzet Can
Birim Başkanı