Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği, göz doktorlarının eğitiminde önemli katkılar sağlayan önemli organizasyonları hayata geçirmektedir. Ulusal Kongre, Sempozyumlar, Canlı Cerrahi Etkinliği, Şube ve Birim Bilimsel Toplantıları, başlıca TODEM’lerde düzenlenenler olmak üzere BAP (BAL-BAK) ve TOD Toplantı Yönergesi Kurallarına göre yapılan endüstri destekli toplantılarda ele alınan güncel ve güçlü içerikler göz hekimlerimiz tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Birimlerimiz, bilimsel güncel bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı toplantılarla, aktif birim üyelerinin mesleki seviyelerini günün gereksinimlerine uygun olacak şekilde yenileme fırsatı sunmaktadır.

Çok başarılı bir şekilde mesleğini uygulayan değerli uzman meslektaşlarımız için güncel bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı bir toplantı programı olan Retina Expert Impact- Retina Uzmanları Zirvesi, aktif üye olan ve olmayan tüm uzmanlarımızın hizmetine sunmaktayız

Retina Expert Impact- Retina Uzmanları Zirvesi, 15-17 Aralık 2023 tarihleri arasında Kıbrıs’ta Cratos Otel’de düzenlenecektir. OTM, Tıbbi Retina,VRC ve Uvea Birimlerimizin katkılarıyla Türk Oftalmoloji Derneği tarafından organize edilen Retina Expert Impact- Retina Uzmanları Zirvesi’nde uzmanlarımız, bu dört birimimizin ilgi alanına giren konularda, bilgilerini güncelleme ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulurken, sosyal ortamlarda meslektaşlarıyla bir arada olmanın keyfini yaşayacaklardır.

Retina Expert Impact- Retina Uzmanları Zirvesi Toplantısı’nda, sizlerle olmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

15-17 Aralık 2023 tarihinde, Kıbrıs- Cratos Otel’de görüşmek üzere, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.


Ziya Kapran
TOD Genel Başkanı, MYK adına