Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Tıbbi Retina Birimi olarak; 14 Ocak 2018 Pazar,  10.00-12.00 ve 13.30-15.30  saatleri arasında Ankara  Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Toplantı Salonunda  düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu (BAK) başlığını "Olgularla Retina Hastalıklarında Görüntüleme yöntemleri (FFA,İCGA,OKT,OKTA)" olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızın sunuları ve siz katılımcıların aktif katılımı ile  etkileşimli geçecek bu kursun ilgi çekeceğini ve yararlı olacağını düşünmekteyiz
Çeşitli retinal hastalıklarda FFA,İCGA,OKT ve OKTA  görüntülemesini olgular eşliğinde öğrenmek isteyen meslektaşlarımızı kursumuza davet ediyoruz. Programdan ayrılırken mevcut bilgilerinizin pekişmesi ve yeni bilgilerle donanmış olarak eve gitmeniz bizim amacımız olacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 35 katılımcı ile sınırladık. Bu 35 kişiden biri olmak için kayıt sayfasından“Online Kayıt” butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Olgularla Retina Hastalıklarında Görüntüleme Yöntemleri (FFA,İCGA,OKT,OKTA) konusuna ilgi duyan meslektaşlarımızı, 14 Ocak 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Tıbbi Retina Birimi BAK programına davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Ali Osman Saatci
TOD Tıbbi Retina Birimi Başkanı, BYK adına