Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Şaşılık Birimi olarak 15 Eylül 2018 Cumartesi günü 10.00-13.00 saatleri arasında Ankara TODEM'de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu(BAK) başlığını 'VERTİKAL ŞAŞILIKLAR' olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber vertikal şaşılığı olan hastanın muayenesinde püf noktalar, klinik sınıflaması, konservatif ve cerrahi tedavi seçenekleri (kime ve nasıl?) olgu örnekleri ve videolar ile desteklenerek anlatılacaktır. Teorik eğitimini konuşmacıların katılımcıların sorularını cevaplandıracakları tartışma bölümü takip edecektir.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 30 katılımcı ile sınırladık. Bu 30 kişiden biri olmak için 'online kayıt' butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM'i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Şaşılık muayene yöntemlerine ilgi duyan meslektaşlarımızı 15 Eylül 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Şaşılık Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. A. Tülin Berk
TOD Şaşılık Birimi Başkanı,
BYK adına