Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Şaşılık Birimi olarak 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü 10.00-13.00 saatleri arasında İstanbul TODEM'de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu(BAK) başlığını 'Ezotropyalar' olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber ezotropyalı hastanın muayenesinde püf noktalar, ezotropyalı hastanın klinik sınıflaması, ezotropyalı hastanın konservatif ve cerrahi tedavi seçenekleri (kime ve nasıl?) olgu örnekleri ve videolar ile desteklenerek anlatılacaktır. Teorik eğitimini  konuşmacıların katılımcıların sorularını cevaplandıracakları tartışma bölümü takip edecektir.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 40 katılımcı ile sınırladık. Bu 40 kişiden biri olmak için 'online ödeme' butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM'i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Şaşılık muayene yöntemlerine ilgi duyan meslektaşlarımızı 26 Mayıs 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Şaşılık Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. A. Tülin Berk
TOD Şaşılık Birimi Başkanı,
BYK adına