Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği, göz doktorlarının eğitiminde önemli katkılar sağlayan önemli organizasyonları hayata geçirmektedir. Ulusal Kongre, Sempozyumlar, Canlı Cerrahi Etkinliği, Şube ve Birim Bilimsel Toplantıları, başlıca TODEM’lerde düzenlenenler olmak üzere BAP (BAL-BAK) ve TOD Toplantı Yönergesi Kurallarına göre yapılan endüstri destekli toplantılarda ele alınan güncel ve güçlü içerikler göz hekimlerimiz tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Aynı zamanda, asistanlarımızın yüksek standartlarda eğitime ulaşmalarını hedefleyen çalışmaları da dernek olarak önceliklendiriyoruz.

Birimlerimiz, bilimsel güncel bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı toplantılarla, aktif birim üyelerinin mesleki seviyelerini günün gereksinimlerine uygun olacak şekilde yenileme fırsatı sunmaktadır.

Çok başarılı bir şekilde mesleğini uygulayan değerli uzman meslektaşlarımız için güncel bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı bir toplantı programı olan Farklı Bakıyoruz’u, aktif üye olan ve olmayan tüm uzmanlarımızın hizmetine sunmaktayız.

Bu yıl birincisini düzenlediğimiz Farklı Bakıyoruz, 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta Concorde Luxury Resort Otel’de düzenlenecektir. Kornea ve Oküler Yüzey, Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi, Glokom ve Nörooftalmoloji Birimlerimizin katkılarıyla Türk Oftalmoloji Derneği tarafından organize edilen Farklı Bakıyoruz toplantısında uzmanlarımız, bu dört birimimizin ilgi alanına giren konularda, bilgilerini güncelleme ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulurken, sosyal ortamlarda meslektaşlarıyla bir arada olmanın keyfini yaşayacaklardır.

Farklı Bakıyoruz Toplantısı’nda, sizlerle olmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

27-29 Mayıs 2022 tarihinde, Kıbrıs - Concorde Luxury Resort Otel’de görüşmek üzere, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.


Ziya Kapran
TOD Genel Başkanı, MYK adına