DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT - KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
TOPLANTI OTELLERİ
BİLDİRİ SUNUMLARI
ETKİLEŞİMLİ TOPLANTI SUNUMLARI
FOTOĞRAFLAR
İLETİŞİMDavet


   Değerli meslektaşlarım,

    Türk Oftalmoloji Derneği 38. Kış Sempozyumu’nun konusu, “Oküler Travmatoloji”dir. Bu sempozyum, uzun yıllar boyunca Bursa’da hizmet veren ve aniden aramızdan ayrılan, ismi daima sevgi ve saygıyla yadedilen, değerli meslektaşımız Dr. Tufan Dilek anısına atfedilmiştir.

    Göz travmaları, ülkemizde yaygın ve ciddi bir görme kaybı nedenidir ve sosyal bir sağlık sorunudur. Her yıl sayısız hasta çoğunlukla basit önlemlerle önüne geçilebilecek travmalardan dolayı görme yetilerini kaybetmektedir. Bu sempozyumda oküler travmatolojinin hemen tüm konuları güncel bilgiler ışığında gözden geçirilecek, yaralı gözlerde güncel tedavi yaklaşımları sunulacaktır. 38. TOD Kış Sempozyumu, öyle inanıyorum ki, derneğimizin diğer toplantıları gibi, oftalmoloji ailesinin ortak bilgi dağarcığının zenginleşmesine önemli bir katkıda bulunacaktır. 

    Toplantının yapılacağı Sheraton Hotel’i ve ikinci bir konaklama seçeneği olarak sunulan Aloft Hotel’i yan yanadır. Oteller şehrin yeni gelişen Beşevler-Nilüfer bölgesindedir ve ulaşımı kolaydır. Sheraton Hotel’in geniş, iyi donanımlı toplantı salonları ve iyi bir mutfağı vardır. Konuklarımızın Bursa’da iyi zaman geçireceklerini ve rahat edeceklerini umut ediyoruz. 

    Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen TOD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu’ndaki çalışma arkadaşlarıma, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyen katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Serenas Kongre Organizasyon firmasına teşekkür ederim. 

Sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız. Bursa’da görüşmek dileğiyle, saygılarımla.

Dr. Bülent Yazıcı
Türk Oftalmoloji Derneği
Bursa Şubesi Başkanı


 
 
   
LookUs & OnlineMakale