Davet

Sayın Meslektaşlarım,

Oküloplastik Cerrahi Birimi olarak; 5 MAYIS 2019 Pazar günü “Perioküler kozmetik yaklaşımlar: Botulinum Toksin ve Dolgu uygulamaları” başlıklı Beceri Aktarım Kursunu (BAK) TODEM-İZMİR’ de gerçekleştireceğiz. Kursumuz Göz Hastalıkları uzmanlık eğitiminde 3 ve 4. Yıl asistanlarımız ile uzmanlık eğitimini bitirmiş ve oküloplastik cerrahiye ilgi duyan meslektaşlarımıza açıktır

Kursumuzun didaktik bölümünde konusunda deneyimli oküloplastik cerrahi biriminde görevli meslektaşımız cerrahi dışı perioküler gençleştirme ve estetik uygulamalarına yönelik Botulinum toksin ve dolgu uygulamalarına ait teorik ve pratik eğitim verecektir. Kursun ilk kısmında teorik olarak botulinum toksin ve dolgu materyalleri ile ilgili teorik bilgi, ikinci yarısında ise yine nörotoksin ve dolgu uygulamalarına yönelik video sunumları ile interaktif pratik eğitim verilecektir. Toplantıya 40 katılımcı kabul edilecek ve her çalışma grubu istasyonlarda gruplar halinde rotasyon yapacaktır.

Oküloplastik Cerrahi Biriminin BAK programına katılmak için kayıt sayfasından “Online Kayıt” butonuna basmanız gerekmektedir. Katılmaya hak kazananlar e-posta ile bilgilendirileceklerdir.

Prof.Dr. Ferda Çiftçi 
OPC Birimi Başkanı