Davet

Sayın Meslektaşlarım, 

Oküloplastik Cerrahi Birimi olarak; 3 Mart 2018 Cumartesi saat 13.30-18.00 arasında didaktik ve 4 Mart 2018 Pazar günü, 09.00-16.00 saatleri arasında uygulamalı bölüm olmak üzere Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ortak olarak  İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesinde   “Kapak Hastalıkları- Oküloplastik Cerrahi Kadavra Kursu” başlıklı Beceri Aktarım Laboratuvarı (BAL) gerçekleştireceğiz. Kursumuz Göz Hastalıkları uzmanlık eğitiminde 3 ve 4. Yıl asistanlarımız ile uzmanlık eğitimini bitirmiş ve oküloplastik cerrahiye ilgi duyan meslektaşlarımıza açıktır. 

Kursumuzun didaktik bölümünde kapak hastalıklarında patofizyoloji, muayene teknikleri ve tedavi planları teorik olarak anlatılacaktır. Diğer günde ise insan kadavraları üzerinde uygulamalı eğitim verilecek ve katılımcılara cerrahi anatomi, teknikler anlatılacaktır. Toplantıya 25 katılımcı kabul edilecek ve her kadavra üzerinde 2 katılımcı ve eğitmenlerimiz çalışacaktır. 

Oküloplastik Cerrahi Biriminin Kadavra kursuna katılmak için kayıt sayfasından “Online Kayıt” butonuna basmanız gerekmektedir. Katılmaya hak kazananlar e-posta ile bilgilendirileceklerdir.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Yasemin Katırcıoğlu
Oküloplastik Cerrahi Birimi Başkanı

BYK adına