Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimlerinin ortaklaşa düzenlediği 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısı 6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de yapılacaktır.

2 gün sürecek olan bu toplantıda, panel, konferans ve olgu sunumlarıyla retina ve koroid hastalıklarındaki en güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizin konularında yetkin uzmanlarınca tartışılacaktır.

4. Retina Günleri toplantı programının oluşturulmasında emeği geçen Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulu Üyelerine, programa destek sağlayan ve katkı sunan bu üç birimin aktif üyelerine ve davetimizi kabul ederek toplantı içeriğine bilimsel zenginlik katan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca toplantımıza sponsorlukları ile katkı sağlayan ve ilaç, cihaz ve ürünlerini sergileyecek olan bütün endüstri temsilcilerine de şükranlarımızı sunuyoruz.

İlgi çekici ve yararlı olacağına yürekten inandığımız 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısına, TOD Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulları adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve  6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de birlikte olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,


Prof. Dr. Figen Şermet
Tıbbi Retina Birimi Adına
Prof. Dr. Yılmaz Özyazgan
Uvea-Behçet Birimi Adına
Prof. Dr. Samuray Tuncer
Oküler Onkoloji Birimi Adına