Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Şaşılık Birimi olarak 14 Mayıs 2017 Pazar günü 10.00-15.00 saatleri arasında İstanbul TODEM'de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu(BAK) başlığını 'Temel Şaşılık Muayene Yöntemleri' olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber göz hareketlerinin fizyolojisi, nöromusküler anomalilerin sınıflaması, çocuklarda görme keskinliği değerlendirilmesi, duyusal ve motor muayene yöntemleri olgu örnekleri ve videolar ile desteklenerek anlatılacaktır. Daha sonra 5 kişilik küçük gruplar oluşturularak olguların muayenesinin katılımcılar tarafından yapılması ve pratik kazanmaları sağlanacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 30 katılımcı ile sınırladık. Bu 30 kişiden biri olmak için 'bende katılacağım' butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM'i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Şaşılık muayene yöntemlerine ilgi duyan meslektaşlarımızı 14 Mayıs 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Şaşılık Birimi BAK-1 programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. A. Tülin Berk
TOD Şaşılık Birimi Başkanı,
BYK adına