DAVET
KURULLAR
GENEL BİLGİLER
KAYIT & KONAKLAMA
BİLİMSEL PROGRAM
E-POSTER
E-VIDEO
SİMULATÖR KURSU
FOTOĞRAFLAR
İLETİŞİM

Davet

Değerli  Meslektaşlarımız

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesinin düzenlediği 13. Mart Sempozyumu 10-13 Mart  2016 tarihleri arasında Adana Hilton Hotel’de  gerçekleştirilecektir. Değerli hocamız Sayın Prof. Dr. Gülhan Slem adına yapılacak sempozyumun ana konusu "Katarakt ve Cerrahisi" dir. Çatısı altında bulunduğumuz TOD Çukurova Şubesinin temelini atan, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nin kuran  değerli hocamız Prof. Dr. Gülhan Slem'e, bu vesile ile minnet ve şükranlarımızı bir kez daha sunmak isteriz.

Bu sempozyumda  konusunda birbirinden değerli, tecrübeli hocalarımız ve meslekdaşlarımız, doyurucu paneller, uydu toplantılar ve video olgu sunumları aracılığı  ile  bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşarak  kıymetli katkılarda bulunacaklardır. Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak olan konuşmacı ve katılımcılara, desteklerini her zaman gördüğümüz  endüstrimizin güzide  firmalarına teşekkür ediyoruz.

Yoğun bilimsel programa ek olarak Çukurova bölgesinin  merkezi olan  Adana’da yılın en güzel mevsiminde, doğayla iç içe olmayı ve Adana’nın kültürünü yaşamanızı da istiyor, çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. 

Hep birlikte dostluğumuzu  pekiştireceğimiz  sorunsuz, verimli ve huzur içerisinde bir sempozyum  olmasını diliyoruz. Adana'da, 13 Mart Sempozyumunda  hepimizin tekrar bir araya gelebilmesinin  heyecanı içerisinde  saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Kıvanç Güngör

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına

 
   
LookUs & OnlineMakale