Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimlerinin ortaklaşa düzenlediği 8-10 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara Bilkent Otel’de yapılacak 6.Tıbbi Retina Günlerine sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

3 gün sürecek olan bu toplantıda, panel, konferans ve olgu sunumlarıyla retina ve uvea hastalıklarındaki en güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizden konularında yetkin uzmanlarınca tartışılacak, ayrıca 2 yabancı konuşmacının da yer aldığı ESASO paneli olacaktır.

6. Retina Günleri toplantı programının oluşturulmasında emeği geçen Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulu Üyelerine, programa destek sağlayan ve katkı sunan bu üç birimin aktif üyelerine ve davetimizi kabul ederek toplantı içeriğine bilimsel zenginlik katan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Toplantımıza sponsorlukları ile katkı sağlayan ve ilaç, cihaz ve ürünlerini sergileyecek olan bütün endüstri temsilcilerine de şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca organizasyonun aksaksız bir şekilde yürütülmesi için gönülden çabalayan Figür firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

İlgi çekici ve yararlı olacağına yürekten inandığımız 6.Tıbbi Retina Günleri Toplantısına, TOD Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulları adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve 8-10 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara Bilkent Otel’de birlikte olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nurten Ünlü Prof. Dr. Nilüfer Yalçındağ Prof. Dr. Hülya Gökmen
Tıbbi Retina Birimi Adına Uvea Behçet Birimi Adına Oküler Onkoloji Birimi Adına