Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Şaşılık Birimi olarak 15 Nisan 2018 Pazar günü 10.00-15.00 saatleri arasında İstanbul TODEM' de düzenleyeceğimiz Beceri Aktarım Kursu (BAK) başlığını 'Temel Şaşılık Muayene Yöntemleri' olarak belirledik. Konusunda deneyimli meslektaşlarımızla beraber şaşılık ve terminolojisi, göz hareketlerinin değerlendirilmesi, şaşılıkta duyusal ve motor muayene yöntemleri ve refraksiyon muayenesi olgu örnekleri ve videolar ile desteklenerek anlatılacaktır. Daha sonra 5 kişilik küçük gruplar oluşturularak bu muayene yöntemlerinin katılımcılar tarafından yapılması ve pratik kazanmaları sağlanacaktır.

Toplantının verimli olabilmesi amacıyla kontenjanımızı 30 katılımcı ile sınırladık. Bu 30 kişiden biri olmak için 'online kayıt' butonuna basınız. Katılmaya hak kazananları e-posta ile bilgilendireceğiz.

Bu projenin gerçekleşmesinde değerli katkılarını sunacak konuşmacılarımıza ve TODEM' i kazandıran Türk Oftalmoloji Derneği Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Şaşılık muayene yöntemlerine ilgi duyan meslektaşlarımızı 15 Nisan  2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Şaşılık Birimi BAK programına davet ediyor ve sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. A. Tülin Berk
TOD Şaşılık Birimi Başkanı,
BYK adına