Davet

Değerli Meslektaşlarım,

“Makula Hastalıkları” konusundaki  30. Yaz Sempozyumu Türk Oftalmoloji Derneği İzmir Şubesi tarafından 22-24 Eylül 2017 tarihleri arasında ve İzmir Swissotel Kongre Merkezinde Op. Dr. Ayhan Sökmen anısına gerçekleştirilecektir.

Aralık 2013 yılında kaybettiğimiz Dr. Ayhan Sökmen İzmir’de uzun yıllar hizmet vermiş, doktorluğu yanında Türk Sanat Müziğine gönül ve emek vererek Ege Üniversitesi Türk Musikisi Konservatuvarı ve İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun kurulmasına büyük katkılarda bulunmuş, genç sanatçıların yetişmesinde önemli rol oynamış kıymetli büyüğümüz, meslektaşımız ve sanatçımızdır. Saygıyla anıyoruz.

Sempozyum süresince konferanslar, paneller, sözlü sunumlar ve çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştirilecektir. Yoğun deneyim ve bilgi birikimine sahip, çoğu Tıbbi Retina ve Vitreoretinal Cerrahi Birimleri aktif üyelerinden oluşan meslektaşlarımız bizlere “Makula Hastalıkları” konusunda güncel gelişmelerle birlikte kendi deneyimlerini aktaracaktır.

Sempozyum ile ilgili bilgilere ve bilimsel programa http://www.todnet.org/YazSempozyumu2017 adresinden ulaşılabilecektir.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, sempozyuma katılıp bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak meslektaşlarımıza ve tüm katılımcılara, sponsor firmalara ve organizasyonu sağlayan Serenas firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Yurdumuzun dünyaya açılan penceresi İzmir’de bir Yaz Sempozyumuna daha ev sahipliği yapmaktan duyduğumuz mutlulukla, kapsamlı bilimsel ve sosyal programlarda buluşmak dileği ile katılımınızı bekliyoruz, saygılarımla.

Dr. Nazife Sefi Yurdakul
TOD İzmir Şube Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına