DAVET
KURULLAR
GENEL BİLGİLER
BİLİMSEL PROGRAM
İLETİŞİM

 
 

Davet

Değerli Meslektaşım,

Türk Oftalmoloji Derneği'nin bilimsel programında Ulusal Kongre'nin ardından en fazla katılımın olduğu toplantı olan, TOD Ankara Şubesi’nin düzenlediği Nisan Kursu'nun 35 incisi bu yıl “Kornea, Refraktif Cerrahi ve Kontakt Lens” ana başlığı ile üyelerimize sunulmaktadır. 35 yıldır gelenekleşen sunum şekli ile o yıl ele alınan konu, başından sonuna kadar tek bir salonda, tüm yönleriyle irdelenmekte, konusunda deneyimli hocalarımız tarafından sunulan güncel bilgiler, katılımcıların bilgi dağarcıklarını arttırmaları ve tazelemelerine olanak sunmaktadır.

35. Nisan Kursu merhum Op.Dr. Remzi Kasım hocamız anısına düzenlenmektedir. Hocamız renkli kişiliği, sınırsız bilimsel merakı, özgün çalışmaları, örnek iş disiplini ve yetiştirdiği çok sayıda öğrencisi ile her zaman saygı ve özlem ile anılacaktır. S.B. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği'ne emek verdiği uzun yıllar boyunca klinik çalışanlarının sadece hocası değil, ağabeyi, babası, dert ortağı, yol göstericisi de olarak gönüllerde taht kurmuştur.

Bu yılki kursumuz yine ATO Congresium Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Türk Oftalmoloji Derneği Ankara Şubesi adına Oftalmoloji camiasına gönül vermiş tüm üyelerimizi Nisan ayı başında Ankara’daki bu önemli bilimsel buluşmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.


Dr. Ümit Ekşioğlu, PhD.
TOD Ankara Şubesi Başkanı
Yönetim Kurulu Adına

 
   
LookUs & OnlineMakale