DAVET
KURULLAR
GENEL BİLGİLER
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT & KONAKLAMA
FOTOĞRAFLAR
İLETİŞİM

 

 

 
 

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği’nin bilimsel programında Ulusal Kongre’nin ardından en fazla katılımın olduğu toplantı olan, TOD Ankara Şubesi’nin düzenlediği Nisan Kursu’nun 36’cısını düzenlemenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu seneki kursumuzun konusu “Glokom”. Halk arasında göz tansiyonu ve karasu adlarıyla bilinen glokom, dünyada ve ülkemizde milyonlarca insanı etkileyen yaygın bir göz hastalığıdır. Sinsi bir hastalık olması ve rutin muayene sırasında göz hekimleri tarafından tanısının konulabilmesi, hastalığın teşhisi konusundaki sorumluluğumuzu bizlere hatırlatmaktadır. 35 yıldır gelenekleşen sunum şekli ile Glokom konusundaki son ve güncel bilgiler, konusunda deneyimli hocalarımız tarafından paneller ve konferanslar halinde sunulacaktır.

36. Nisan Kursu merhum Op.Dr. Hülya Nurgün Orer anısına düzenlenmektedir. Meslektaşımız renkli kişiliği, sınırsız bilimsel merakı, özgün çalışmaları, örnek iş disiplini ile her zaman saygı ve özlem ile anılacaktır.

36. Nisan Kursunda sizleri yeniden aramızda görmek ve bu bilimsel aktivitemizde yer almak üzere başkent Ankara’ya davet ediyor saygılarımı sunuyorum.


Dr. Ümit Ekşioğlu, PhD.
TOD Ankara Şubesi Başkanı
Yönetim Kurulu Adına

 
   
LookUs & OnlineMakale