DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT
KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
FOTOĞRAFLAR
İLETİŞİM

Davet

Sayın Meslektaşlarımız,

images/zeki_buyuk.jpgTürk Oftalmoloji Derneği (TOD) Optik, Refraksiyon ve Az Görme Rehabilitasyonu (ORR) Birimi'nin düzenleyeceği TOD XII. Esat Işık Uygulamalı Optik, Refraksiyon ve Az Görme Rehabilitasyonu Kursu'na sizleri davet etmekten onur duyarım.

Bugüne kadar yapılmış olan kurslara gösterilmiş olan yoğun ilgi ve olumlu tepkiler nedeniyle Genel Merkezimizin de destekleriyle kursu bu yıl üçüncü kez düzenlemekteyiz.

TOD Birim Bilimsel Etkinliği kapsamında onikincisi yapılacak olan bu uygulamalı kurs 09-11 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul'da, Türk Oftalmoloji Derneği Eğitim Merkezi (TODEM)'de yapılacaktır. Kuramsal Kurslar 10 Aralık 2016, Cumartesi günü, uygulamalı kurslar ise 11 Aralık 2016, Pazar günü altışar kişilik gruplar halinde yapılacaktır.

Ücretsiz yapılacak bu kursta, kurs programı içeriğinde detaylı olarak görüleceği üzere, gözlük muayenesinin incelikleri, gözlük camlarının özellikleri ve az görme rehabilitasyonu ile ilgili bilgiler konularında yetkin eğitimciler tarafından sizlere aktarılacaktır.

Kuramsal kurslara katılım sınırlaması yoktur. Birebir eğitim verilecek uygulamalı kurslar 8 odada dönüşümlü olarak, altışar kişilik gruplar halinde yapılabildiğinden, uygulamalı kurs katılımı sınırlandırılmıştır. Uygulamalı kursa ilk başvuran 48 meslektaşımız katılabilecektir. Zorunlu haller nedeniyle katılamayanların yerine kuramsal kursa katılmış olanlar arasından başvuru sırasına göre yedekler uygulamalı kursa alınabilecektir.

Bu kursların düzenlenmesine önayak olan Dr. Mete Soytürk'e, TODEM'i göz hekimliğine kazandıran başta TOD Genel Başkanı Prof. Dr. Reha Ersöz olmak üzere TOD MYK üyelerine ve emeği geçen meslektaşlarımıza, kursla ilgili işlemlerin sürdürülmesinde katkısı olan ORR Birim Sekreterimiz Prof. Dr. Sait Eğrilmez'e ve TOD İzmir Şubesi sekreteri Semra Evirgen'e, ayrıca kurslarımıza eğitimci olarak katılmayı kabul ederek yoğun emek harcayan ORR Birimimizin değerli üyelerine teşekkür ederim.

Kursumuza destek olan firmaların ve kursun alt yapı hizmetlerini sağlayan Opteamist firmasının yetkililerine de teşekkür ederim.

Tüm meslektaşlarımızı kursa davet eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Dr. H. Zeki Büyükyıldız
TOD ORR Birimi Başkanı

 

 

 
   
LookUs & OnlineMakale