DAVET
KURULLAR
BİLİMSEL PROGRAM
KAYIT
KONAKLAMA
GENEL BİLGİLER
E-POSTER
SİMÜLASYON KURSU
FOTOĞRAF GALERİSİ
İLETİŞİM

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İzmir Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan 28. Yaz Sempozyumu 26-28 Haziran 2015 tarihinde İzmir'de Swiss Hotel Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Sempozyum halen en önemli görme kaybı sebeplerinden biri olan "Glokom" konusunda, geçen yıl kaybettiğimiz Op.Dr.Halim Şima anısına gerçekleştirilecektir. Dr Şima, İzmir'de uzun yıllar hizmet vermiş ve her toplantımıza ilerleyen yaşına rağmen katılarak bizlerle hep güzellikler paylaşmış çok sevilen kıymetli hekim büyüğümüz, meslektaşımızdır. Saygıyla anıyoruz. Glokom konusunda her biri yoğun tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ve çoğu TOD Glokom Birimi aktif üyelerinden oluşan meslektaşlarımız bizlere güncel ve çok önemli konulardaki son görüşleri aktaracaktır. Sempozyum boyunca paneller, konferanslar, poster sunumları ve sosyal faaliyetler gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programının hazırlanmasında emek vermiş önceki dönem ve yeni TOD İzmir Şubesi Yönetim Kuruluna, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak olan meslektaşlarımıza, katılımcılara ve organizasyonu yürütecek olan Topkon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Sıcak İzmir ortamında Yaz sempozyumun bilimsel ve sosyal programlarında buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız.

Prof.Dr. Özcan Kayıkçıoğlu
TOD İzmir Şubesi Başkanı


 
   
LookUs & Online Makale