Davet

Sevgili Meslektaşlarımız,

TOD Elektrodiagnostik Birimi Yürütme Kurulu olarak TODEM’de düzenlediğimiz “Elektrodiagnostik Tetkikler Nasıl Uygulanır, Nasıl Yorumlanır ?” başlıklı Beceri Aktarım Kursu (BAK) kursumuzu katılamamış olanların talebi ve olumlu geri dönüşler nedeniyle tekrarlama kararı aldık. İlk kursumuzda uzman düzeyinde katılıma öncelik vermistik, bu ikinci kursumuzda uzmanlik eğitimi devam eden meslektaşlarımıza öncelik vermeyi planlamaktayız.

Kursumuz klinik pratikte elektrodiagnostik tetkikleri görme ve uygulama imkanı olmayan meslektaşlarımıza hem uygulama hem yorumlama konusunda tecrübe kazandırmaktır. Bu amaçla her tetkikin öncelikle teorik olarak anlatılmakta, hemen takiben pratik uygulamasına geçilmektedir. Kursun Pratik eğitimi için TODEM merkezinde bir cihaz kullanıma hazır şekilde bulundurulacaktır. Daha ideal bir eğitim ortamı sağlamak amacıyla kurs katılımı 24 kişi ile sınırlandırılmıştır.

 Katılmayı arzulayan meslektaşlarımız  internet sayfasından ön   kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. Katılmaya hak kazananlara e-posta yoluyla dönüş yapılacaktır.

Toplantı organizasyonunda bizi destekleyen Roland firmasına ve organizasyondan sorumlu Global firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Elektrodiagnotik tetkikler ile ilgilenen tüm meslektaşlarımızı 5 Mayıs 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz TOD Elektrodiagnostik Birimi birinci BAK programına davet ediyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Fatma Güliz Yavaş
TOD Elektrodiagnostik Birimi Başkanı, BYK adına