Davet
Sadullah Keleş

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği 16. Mart Sempozyumu Erzurum - Trabzon Şubemizce 15-17 Mart 2019 tarihinde, Polat Erzurum Resort Hotel’de düzenlenecektir. Toplantının konusu, “Kornea ve Okuler Yüzey” dir.

Sempozyumda kornea ve oküler yüzey hastalıklarının güncel tanı ve tedavisi ile ilgili kapsamlı oturumlar gerçekleşecektir. Katarakt ve Refraksiyon ve Nörooftalmoloji biriminin düzenleyeceği iki adet uydu toplantı yapılacaktır. Bu oturumlarda söz alacak alanında uzman isimlerin bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağız.

Baharın başladığı bu günlerde karın tadına varmak isteyen tüm değerli meslektaşlarımızı Erzurum Palandöken’de misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen Erzurum - Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu’na, bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sempozyumu destekleyen katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Global Turizm Organizasyon Firması’na teşekkür ederim. Toplantının tüm meslektaşlarıma yararlı olmasını dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Sadullah Keleş
TOD Erzurum - Trabzon Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına